Mieliśmy przyjemność przygotować stronę z dziedziny finansów, udzielania kredytów. Pan Łukasz zgłosił się do nas dzięki poleceniu od naszego innego klienta. Oczekiwał od nas utworzenia strony www dla swojego nowego projektu – Baranowski Finanse – dobrana została kolorystyka, która budzi zaufanie i przejrzystość – czyli połączenie stylowego niebieskiego koloru oraz białego. Logo, też zostało zbudowane na zasadzie prostych elementów, by klient wiedział, że firma Baranowski Finanse podchodzi do klienta prosto, bez zawiłości. Efekt końcowy zadowolił wszystkich! Klienta i nas!

Strona internetowa Baranoski Finanse firmy zajmującej się rozwiązaniami finansowymi

Logo

Logo nawiązuje do usług bankowych poprzez zastosowanie koloru niebieskiego oraz wykresu wschodzącego. Także dodane zostało nazwisko właściciela oraz informacja czym się firma zajmuje.

Logo firmy Baranowski finanse
strona baranowski finanse

Dynamiczna strona

Klient chciał by jego strona była bardzo dynamiczna, posiadająca sporo grafik nawiązujących do sektora bankowego – życzenie klienta jest dla nas rozkazem!

Przedstawienie osoby

Ważne dla klienta było przedstawienie jego osoby na stronie internetowej, zastosowaliśmy uniwersalne zdjęcie w okręgu oraz poniżej pełen opis założyciela firmy – pokazujące jego doświadczenie oraz umiejętności

Strona z formularzem kontaktowym
partnerzy na stronie baranowski finanse

Pokazanie partnerów biznesowych

Zastosowaliśmy dodatkowy moduł, który pokazuje – że firma Baranowski Finanse współpracuje z innymi firmami

Logo poziomo baranowski finanse
formularz kontaktowy na stronie baranowski finanse

Formularz kontaktowy

Na końcu strony został umieszczony przejżysty formularz kontaktowy, jest sporym ułatwieniem dla klientów.

Warianty strony

Wszystkie strony realizowane przez firmę Kowalec Sp. z o.o. są przygotowane na urządzenia mobilne (telefony, smartfony, tablety) oraz na różne rozdzielczości w komputerze. Poniżej przykład jak się strona wyświetla na popularnych urządzeniach

Strona Kredyt Dla Każdego na wszystkich rodzajach urządzeń

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany stroną internetową, zapraszamy do kontaktu