Zgłosił się do mnie klient, który prowadzi doradztwo finansowe na terenie miasta Poznań i okolic. Posiadał on swoją stronę, która była połączona z innymi jego działalnościami – i tutaj narodził się pomysł, by stworzyć nową markę, unikalną dla obszaru finansowego. Najpierw została dobrana odpowiednia nazwa wraz z domeną www.kredytdlakazdego.com.pl

Bardzo ważnym elementem na stronie, było utworzenie kolorystyki, która to wiąże się z finansami oraz bezpieczeństwem – po naradzie doszliśmy do wniosku, że kolor złoty symbolizujący pieniądze oraz biały, który daje nam poczucie bezpieczeństwa wraz z odpowiednią grafiką będzie najlepszym rozwiązaniem i trafiliśmy w dziesiątkę!

Strona internetowa KredytDlaKażdego.com.pl firmy zajmującej się rozwiązaniami finansowymi

Logo

Czym jest dobra marka bez odpowiedniego logo? Okrąg, na którym jest oparte logo – symbolizuje monetę, napis KDK – zrobiony lekką nowoczesną czcionką oraz pełna nazwa marki poniżej. Wszystko w barwach dominujących na stronie.

Logo firmy Kredyt dla Każdego

Blog Kredyt Dla Każdego

Został dodany dla KDK blog, w którym wpisywane są różne informacje bieżące, które głównym zadaniem jest pozycjonowanie strony w Google oraz dostarczanie dla klientów ważnych informacji.

Do bloga został zainstalowany dodatek, który automatycznie publikuje wpisy z bloga na firmowego facebook oraz tweeter.

Formularz Kontaktowy

Klient chciał, by formularz kontaktowy był na osobnej pod stronie, tak też zostało to zrobione – wyżej screen shot. Jest tam zamontowany formularz kontaktowy wraz z danymi firmy.

Strona z formularzem kontaktowym
Integracja Kredyt Dla Każdego z Twitter oraz FaceBook

Integracja Kredyt Dla Każdego z Twitter oraz FaceBook

Została zastosowana podstawowa integracja strony firmowej wraz ze stronami na popularnych serwisach społecznościowych.

Logo poziomo kredyt dla Kazdego

Warianty strony

Wszystkie strony realizowane przez firmę Kowalec Sp. z o.o. są przygotowane na urządzenia mobilne (telefony, smartfony, tablety) oraz na różne rozdzielczości w komputerze. Poniżej przykład jak się strona wyświetla na popularnych urządzeniach

Strona Kredyt Dla Każdego na wszystkich rodzajach urządzeń

Kontakt

Jeżeli jesteś zainteresowany stroną internetową, zapraszamy do kontaktu