Zgłosił się do mnie klient, który prowadzi doradztwo finansowe na terenie miasta Poznań i okolic. Posiadał on swoją stronę, która była połączona z innymi jego działalnościami – i tutaj narodził się pomysł, by stworzyć nową markę, unikalną dla obszaru finansowego. Najpierw została dobrana odpowiednia nazwa wraz z domeną www.kredytdlakazdego.com.pl

strona główna KDK kredyt dla każdego

Bardzo ważnym elementem na stronie, było utworzenie kolorystyki, która to wiąże się z finansami oraz bezpieczeństwem – po naradzie doszliśmy do wniosku, że kolor złoty symbolizujący pieniądze oraz biały, który daje nam poczucie bezpieczeństwa wraz z odpowiednią grafiką będzie najlepszym rozwiązaniem i trafiliśmy w dziesiątkę!

Logo KDK Kredyt dla każdego

Logo

Czym jest dobra marka bez odpowiedniego logo? Okrąg, na którym jest oparte logo – symbolizuje monetę, napis KDK – zrobiony lekką nowoczesną czcionką oraz pełna nazwa marki poniżej. Wszystko w barwach dominujących na stronie.

Blog KDK Kredyt dla Każdego

Blog KDK Kredyt dla Każdego

Został dodany dla KDK blog, w którym wpisywane są różne informacje bieżące, które głównym zadaniem jest pozycjonowanie strony w Google oraz dostarczanie dla klientów ważnych informacji.

Do bloga został zainstalowany dodatek, który automatycznie publikuje wpisy z bloga na firmowego facebook oraz tweeter.

Formularz kontaktowy na KDK Kredyt dla Każdego

Formularz kontaktowy

Klient chciał, by formularz kontaktowy był na osobnej pod stronie, tak też zostało to zrobione – wyżej screen shot. Jest tam zamontowany formularz kontaktowy wraz z danymi firmy.

Integracja KDK Kredyt dla każdego z Facebook oraz Tweeter

Integracja KDK Kredyt dla Każdego z Facebook oraz Tweeter

Została zastosowana podstawowa integracja strony firmowej wraz ze stronami na popularnych serwisach społecznościowych.

Inne warianty strony

Strona oczywiście jest responsywna – dostępna na inne urządzenia, nie tylko dla komputerów.

Strona KDK Kredyt dla Każdego na różnych urządzeniach